Informacija

Automobilių nuoma

Norėdami rezervuoti automobilį, skambinkite telefono numeriais: +37060023699 arba +37065922444 

Taip pat susisiekite su mumis:
El. paštu: info@carsrent.lt

 

Titulinis »

Mikroautobusų nuoma

Jei Jus domina keleivinių mikroautobusų ar automobilių nuoma Vilniuje, Kaune arba Palangoje – kreipkitės į mus! Siūlome išsinuomoti naujausių modelių, techniškai tvarkingus, patikimiausių Europos gamintojų „Fiat“, „Renault“, „Mercedes-Benz“,  „Volkswagen“ ir „Opel“ mikroautobusus. Jie nuo kitų gamintojų mikroautobusų skiriasi modernesnėmis, patogesnėmis kėbulo formomis, tad į mikroautobusą paprasta tiek įlipti, tiek ir išlipt.

 

„CarsRent“  patikima ir ilgametę patirtį sukaupusi kompanija Jūsų sumanymus įgyvendins už patrauklią ir prieinamą kainą.  Autobusiuko nuoma nei Vilniuje, Kaune nei Palangoje nėra brangi – kaina parai (užsisakant ilgesniam laikotarpiui) siekia tik nuo 25 EUR!

 

8-9 vietų mikroautobusų nuoma ypač populiari. Juose sumontuota naujausia įranga, jie pasižymi itin talpiomis bagažinėmis, tad patogios Jūsų kelionės – garantuotos!

 

Mikroautobusų nuoma galima su vairuotoju ir be vairuotojo, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Prireikus padėsime Jums suplanuoti patogiausią maršrutą ir nuvešime Jus, Jūsų svečius, verslo partnerius, šeimos narius ar darbuotojų kolektyvą į bet kurį pasirinktą Lietuvos kampelį ar už šalies ribų. Taip pat galėsite išsinuomoti ir navigacinę sistemą (GPS) bei specialią vaikišką kėdutę.

 

Užsisakius, mikroautobusai į Jums patogią vietą bus pristatyti sutartu laiku. Nuomojame tik patikimus ir techniškai tvarkingus mikroautobusus, tad drąsiai galėsite leistis tiek į artimesnes, tiek ir į tolimas keliones.

 

Mikroautobuso nuoma rekomenduojama:

  • kelionėms Lietuvoje ir už jos ribų;

  • svarbioms šeimos šventėms: mikroautobusų nuoma vestuvėms ar krikštynoms;

  • verslo ir darbo kolektyvų išvykoms;

  • mergvakariams ar bernvakariams ir t. t.

Pasirinkę mus, iš anksto galėsite suplanuoti atostogas su šeima ar draugais ir keliauti po Lietuvą ar pasirinkti tolimesnius maršrutus. Mikroautobusai – bene populiariausios ir patogiausios transporto priemonės ilgesnėms kelionėms. Jie ne tik patogūs, bet ir labai ekonomiški kuro sąnaudų atžvilgiu.

 

 Į keleivinio mikroautobuso nuomą įeina:

  • Privalomas civilinis draudimas

  • Kasko draudimas

  • Neribotas kilometražas

  • PVM

  • Pagalba kelyje

Mikroautobusų nuomos biurai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Mikroautobusus galime pristatyti į kitus Lietuvos miestus!

 

Visuomet esame pasiruošę atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus ir pakonsultuoti. Susisiekite telefonu +370 600 23699 arba elektroniniu paštu info@carsrent.lt.. 

 

Automobilių nuoma

Standartinė išskaita 600€