Informacija

Automobilių nuoma

Norėdami rezervuoti automobilį, skambinkite telefono numeriais: +37060023699 arba +37065922444 

Taip pat susisiekite su mumis:
El. paštu: info@carsrent.lt

 

Titulinis »

Automobilių nuoma su vairuotoju

Aptarnaujame iš užsienio atvykusius svečius, vyriausybinių vizitų tikslais atvykusius asmenis, įmonių vadovus, konferencijų, švenčių dalyvius ir visus, kurie neabejingi saugioms ir greitoms kelionėms. Automobilių nuomą su vairuotoju galime pasiūlyti tiek vienam keleiviui su lengvuoju automobiliu, tiek ir 8 asmenims pritaikytu mikroautobusu.

Pasitikėkite „CarsRent“ auto nuoma, nes:

  • bet kuriame Lietuvos ar kaimyninių valstybių oro uoste, autobusų ar geležinkelio stotyse ir bet kurioje kitoje vietoje pasitiksime svarbus Jūsų svečius;

  • suorganizuosime ir privačius pasitikimus;

  • jei neturite galimybės vairuoti patys – pasiūlysime vairuotojo nuomą;

  • Jus ar Jūsų svečius nuvešime į bet kurį Lietuvos kampelį ir už šalies ribų.

Iš gausaus automobilių asortimento galėsite rinktis tiek lengvuosius automobilius, tiek ir mikroautobusus. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ypač pravers mėgstantiems ekskursijas, o automobilio nuoma su vairuotoju – puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi teisės vairuoti ar tiesiog nemėgsta to daryti. Tuo tarpu proginių automobilių nuoma (pavyzdžiui - vestuvinių mašinų nuoma) padės Jums išvengti daugybės šventinių rūpesčių – prabangūs automobiliai papuoš vestuves ir puikiai tiks kitoms progoms, o su patogiais mikroautobusais saugiai keliaus Jūsų svečiai ir kiti šventės dalyviai. Automobilio nuoma su vairuotoju taip pat puikiai tiks kaip tradicinio taksi tobulesnis variantas: iš anksto suderinę kelionės laiką būsite tikri, kad neliksite be transporto.

Nedidelio 8 vietų mikroautobuso nuoma tiks ir nedidelių kolektyvų pramoginėms kelionėms ar ekskursijoms Vilniuje, Kaune, taip pat po Klaipėdą bei visą Lietuvą ar netolimąjį užsienį. Padėsime Jums pasirinkti greičiausią bei vaizdingiausią maršrutą. Jums tik beliks mėgautis saugiomis, turiningomis ir greitomis kelionėmis!

„CarsRent“ vairuotojai:

  • pasirūpins Jūsų bagažu;

  • kelionės metu užtikrins gerą nuotaiką;

  • pasirūpins pageidaujama muzika;

  • garantuos sklandžią, saugią ir greitą kelionę;

  • užtikrins konfidencialumą.

 

„CarsRent“ auto nuoma veikia be išeiginių dienų: 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę dirbame Jums!