Informacija

Automobilių nuoma Vilniuje rezervacijai, skambinkite telefono numeriais: +37060023699 arba +37065922444 

Taip pat susisiekite su mumis:
El. paštu: info@carsrent.lt

 

Titulinis »

Mikroautobusų nuoma

Jei Jūs domina keleivinių mikroautobusų/automobilių nuoma Vilniuje arba Kaune – kreipkitės į mus! Siūlome išsinuomoti techniškai tvarkingus, naujausių modelių, patikimiausių Europos gamintojų „Fiat“, „Renault“, „Mercedes-Benz“,  „Volkswagen“ ir „Opel“ mikroautobusus. Jie nuo kitų gamintojų mikroautobusų skiriasi modernesnėmis, patogesnėmis kėbulo formomis, tad į mikroautobusą paprasta tiek įlipti, tiek ir išlipti.

 

„CarsRent“  patikima ir ilgametę patirtį sukaupusi kompanija Jūsų sumanymus įgyvendins už patrauklią ir prieinamą kainą.  Autobusiuko nuoma Vilniuje/Kaune nėra brangi – kaina parai (užsisakant ilgesniam laikotarpiui) siekia tik nuo 50 eur!

 

8-9 vietų mikroautobusų nuoma ypač populiari, kadangi juose sumontuota naujausia įranga, jie pasižymi itin talpiomis bagažinėmis, tad patogios Jūsų kelionės – garantuotos!

 

Mikroautobusų nuoma galima su vairuotoju ir be vairuotojo, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Prireikus padėsime Jums suplanuoti patogiausią maršrutą ir nuvešime Jus, Jūsų svečius, verslo partnerius, šeimos narius ar darbuotojų kolektyvą į bet kurį pasirinktą Lietuvos kampelį ar už šalies ribų. Taip pat galėsite išsinuomoti ir navigacinę sistemą (GPS) bei specialią vaikišką kėdutę.

 

Užsisakius mikro autobusų nuomą, mikroautobusai į Jums patogią vietą bus pristatyti sutartu laiku. Nuomojame tik patikimus ir techniškai tvarkingus mikroautobusus, tad drąsiai galėsite leistis tiek į artimesnes, tiek ir į tolimas keliones.

 

Autobusiuko nuoma rekomenduojama:

  • kelionėms Lietuvoje ir už jos ribų;

  • kelionėms atostogauti į didžiuosius Europos kurortus ar slidinėti;

  • svarbioms šeimos šventėms:mikroautobusų nuoma vestuvėms ar krikštynoms;

  • verslo ir darbo kolektyvų išvykoms;

  • mergvakariams ar bernvakariams ir t. t. 

Pasirinkę mus, iš anksto galėsite suplanuoti atostogas su šeima ar draugais ir keliauti po Lietuvą ar pasirinkti tolimesnius maršrutus. Mikroautobusai – bene populiariausios ir patogiausios transporto priemonės ilgesnėms kelionėms. Jie ne tik patogūs, bet ir labai ekonomiški kuro sąnaudų atžvilgiu.

 

 

 Į keleivinio mikroautobuso nuomą įeina:

  • Privalomas civilinis draudimas

  • Kasko draudimas

  • Neribotas kilometražas

  • PVM

  • Pagalba kelyje

Autobusiukų nuoma (biuras) įsikūręs Vilniuje. Mikroautobusus galime pristatyti į kitus Lietuvos  miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kt.)

 

Visuomet esame pasiruošę atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus ir pakonsultuoti. Susisiekite telefonu +370 600 23699 arba elektroniniu paštu info@carsrent.lt.. 

 

Automobilių nuoma

Standartinė išskaita 600€